Satmaniak

Infolina Infolinia : 33 816 33 77Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 17:00 ; Sobota : 09:00 - 13:00

Nie masz jeszcze konta ? Zarejestruj się

Produktów: 0
Suma: 0,00 zł

Zobacz koszyk

Zamówiony towar można odebrać osobiście w godzinach pracy firmy:

Mapa dojazdu

Radio DAB + DigitRadio 500

Producent: Technisat

Dostępność :

CENA : 1 099,01 zł z VAT
893,50 zł netto

Opis produktu :

echniSat DigitRadio 500 to najnowsze urządzenie do odbioru cyfrowych stacji radiowych nadawanych w standardzie DAB+, DAB, FM a także stacji internetowych. Najnowsze radio cyfrowe od TechniSat to jednak nie tylko najnowsza technologia, to także unikalny design. 
DigitRadio 500 wyposażyliśmy w niepowtarzalny 3,5" calowy, dotykowy wyświetlacz, dzięki któremu obsługa jest jeszcze przyjemniejsza. Dodatkowo DigitRadio 500 umożliwia przeglądanie klipów wideo (po podłączeniu do internetu), wyświetlanie fotografii dotyczących danego utworu czy też okładek wybranego albumu. 

Dzięki możliwości podłączenia do internetu, przez wbudowane złącze LAN lub bezprzewodowy adapter, DigitRadio 500 stało się symbolem dobrego gustu muzycznego, pełnej swobody i dostępu do niezliczonych informacji o muzyce! 

Dodatkowo model ten wyposażyliśmy, w niespotykaną na rynku, stację dokującą do urządzeń marki Apple. Dzięki niej nie tylko szybko i łatwo naładują Państwo swoje urządzenia przenośne, ale i przejrzą ich zawartość. 
DigitRadio 500 swoim użytkownikom oferuje również niepowtarzalne doznania audio, dzięki wbudowanemu zestawowi głośników o mocy 30 W!


Radio internetowe

Dzięki funkcji radia internetowego zyskacie Państwo dostęp od tysięcy stacji radiowych z całego Świata, np. dzięki podłączeniu do sieci lokalnej urządzenie ma dostęp do internetu. Nasi specjaliści stale rozbudowują i aktualizują lista kanałów radiowych.

Streaming audio

Streaming audio umożliwia nieograniczony dostęp do zasobów w sieci UPnP np. plików multimedialnych zapisanych na komputerze lub na dysku twardym wbudowanym w dekoderze czy telewizorze. Teraz łatwo odtworzysz na telewizorze np. film zapisany na Twoim komputerze.

Ekran dotykowy

Unikalny, kolorowy ekran dotykowy, dzięki któremu obsługa jest jeszcze przyjemniejsza. Na ekranie wyświetlane są informacje od nadawcy oraz dodatkowe usługi oferowane przez radio cyfrowe DAB+. Dzięki temu zyskują Państwo wszystkie dane na temat aktualnie słuchanego utworu: wykonawcę, tytuł, klip wideo, zdjęcie okładki albumu lub tabelę wyników komentowanych meczy.

Stacja dokująca iPod

Wbudowana stacja dokująca do urządzeń iPod i iPhone. Dzięki niej nie tylko szybko i łatwo naładują Państwo swoje urządzenia przenośne marki Apple, ale i przejrzą ich zawartość. W ten sposób np. odtworzą Państwo pliki muzyczne zapisane w pamięci swojego iPhone.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator